Współpraca, szkoły i partnerzy

banner

 

Projekty partnerskie deDOMO

 

Teddy EddieUnikalna, eklektyczna metoda nauczania języka angielskiego. Łączy wybrane elementy klasycznych metod nauczania z uwzględnieniem ważnych potrzeb komunikacyjnych i edukacyjnych dzieci w wieku 2 – 7 lat. Wielki nacisk kładzie na mądre zaangażowanie rodziców i na wymierny przyrost umiejętności komunikacyjnych dzieci.
Wybrane materiały deDOMO stanowią integralną część programuTeddy Eddie.

 

deDOMOSTProjekt zadomowienia języka angielskiego w całej szkole – na stołówce, na korytarzu, w szatni, na placu zabaw, czy na szkolnej tablicy ogłoszeń – przy udziale całego zespołu nauczycieli wszystkich przedmiotów, ze stałym wsparciem szkolnych anglistek. Dzieci uczą się najbardziej potrzebnych słówek i zwrotów, które mogą wykorzystać także w domu, w komunikacji z rodzicami.
Projekt realizują szkoła i przedszkole Eureka w Zalesiu Górnym w oparciu o założenia metody deDOMO.

 

Dwa interaktywne kursy językowe dla dzieci od lat 4, w tym po raz pierwszy język hiszpański! Dostępne na wszystkie typy urządzeń – laptopy,
tablet i smartfony. Unikalne połączenie podejścia i materiałów deDOMO i innowacyjnej platformy opracowanej przez Fiszkotekę. W pełni zintegrowany sytem fiszek i scenek modelowych, pozwalajacy na realną aktywizację słówek i zwrotów kluczowych dla dziecka. Oryginalny system powtórek, dziesiątki ćwiczeń utrwalających materiał językowy poprzez zabawę, automatyczna wymowa.

 

Seria gier “ENGLISH – your SUPERCODE” to unikalne połączenie tradycyjnej gry planszowej i nowatorskiej koncepcji uczenia się języka obcego. Dobór materiału językowego oraz sposób wykorzystania go w postaci propozycji scenariuszy inspirowany jest metodą deDOMO i jej koncepcją zakotwiczenia języka obcego w codziennych sytuacjach, np. jedzenia. Każda gra koncentruje się na zawężonym zakresie słownictwa i struktur językowych po to, by uczniowie w wieku 4–8 lat mogli oswoić się z nimi poprzez wielokrotne powtórzenie.

 

 

Szkoły partnerskie deDOMO

 

Do programu partnerskiego deDOMO dołączyły już:

        logo clancity logoclan4you    chelsea-partner-dedomo   junior-academy-partner-dedomo oxford-academy-partner-dedomo ence-partner-dedomo Eureka Eureka-Przedszkole naturalna-edukacja

 

Zapraszamy do współpracy: szkoły, przedszkola i szkoły językowe.

Misją inicjatywy edukacyjnej deDOMO jest wszechstronne wsparcie Rodziców w przygodzie z językiem obcym w ich własnym domu. Naturalnymi sprzymierzeńcami w realizacji tej misji są szkoły i przedszkola, zarówno publiczne, jak i prywatne, oraz szkoły językowe.

W ramach partnerstwa edukacyjnego proponujemy zorganizowanie, zależnie od potrzeb, szkolenia, prezentacji lub cyklu spotkań warsztatowych opartych na serii „Angielski dla rodziców”.

Partnerom objętym programem oferujemy także ekspercką opiekę metodyczną i dostęp do ekskluzywnych publikacji wspierających deDOMO.

Dzięki naszemu programowi partnerskiemu Rodzice, Nauczyciele i Lektorzy będą mogli:

  • poznać główne założenia metody deDOMO,
  • przekonać się, że dom i szkoła nie konkurują ze sobą,
  • przyswoić reguły edukacyjnej gry domowej i unikalnego domowego systemu motywacyjnego,
  • odkryć zaskakujące cechy języka domu,
  • dowiedzieć się, jakie są zalety „kompetencji częściowej” i dlaczego nie należy bać się mówić po angielsku, nie tylko we własnym domu,
  • nauczyć się dostrzegać i doceniać sukces w nauce języka obcego – u siebie i u dziecka.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z deDOMO Education:
e-mail: dedomo@dedomo.pl
tel. +48 22 371 25 90, +48 663556677
www.dedomo.pl