Publikacje

angielski-dla-rodzicow-dedomo

Seria wydawnicza „Angielski dla rodziców”

„Angielski dla rodziców” to pierwsza na polskim rynku seria wydawnicza do wspólnej nauki języka angielskiego dla całej rodziny oparta na nowatorskiej metodzie deDOMO.

„Angielski dla rodziców” podpowie Wam jak codzienne domowe okazje można wykorzystać do nauki języka i jak zrobić to w formie atrakcyjnej edukacyjnej gry.

Pakiety Angielski dla rodziców

Seria składa się z pakietów – są to: „Angielski z przedszkolakiem”, „Angielski dla rodziców ucznia” oraz „Angielski dla rodziców nastolatka”. Można je kupić oddzielnie lub jako superpakiet, czyli zestaw wszystkich części.

„Angielski dla rodziców. Na wakacje” to pakiet dla całej rodziny, stanowiący wakacyjne uzupełnienie dużych pakietów. Może też być miłym wprowadzeniem do całej metody dla tych, którzy zetknęli się z nią po raz pierwszy.

Nowość! „Angielski z dzieckiem” dla dzieci w wieku 4-10 lat to zestaw zawierający książkę oraz płyty CD z nagraniami wszystkich scenek, CD MP3 i PDF do nauki w domu, w podróży, kiedy tylko chcesz a także prezent: audio CD z rozmówkami polsko-angielskimi.

„Angielski dla rodziców” można kupić w sklepie partnera deDOMO, magazynu „The Teacher”, aby kupić wejdź tutaj >>10_wieza

W każdym pakiecie znajdziecie „Przewodnik metodyczny dla rodziców”, który jest przewodnikiem po metodzie deDOMO oraz Przewodnik językowy z zestawem zwrotów, dialogów i mini scenek typowych dla domowych sytuacji z przedszkolakiem, uczniem i nastolatkiem.

Każdy Przewodnik językowy zawiera więc inne słownictwo, zwroty i scenki, ale w każdym są one podzielone nie na znane ze szkolnych podręczników lekcje, ale domowe okazje takie jak „Przy śniadaniu,”, „Ubieramy się”, „Popołudnie w domu”. Przewodniki są językowym niezbędnikiem dla rodziców i dostarczają im solidnej porcji wiedzy – bardzo świeżego, współczesnego języka angielskiego, doskonale odpowiadającego potrzebom komunikacyjnym i zainteresowaniom współczesnej rodziny.

Książkom towarzyszy pakiet audio, czyli zestaw płyt z nagraniami wszystkich mini dialogów, słówek i zwrotów dla danej grupy wiekowej oraz nagrania wszystkich słówek z całej publikacji. Co ciekawe , choć głosem taty mówi w nich rodowity Brytyjczyk, to w role mam i dzieci wcielili się Polacy. To celowy zabieg i unikatowe rozwiązanie na rynku publikacji audio do nauki języków obcych „nie bójmy się mówić w obcym języku”, ośmielają całą rodzinę twórcy deDOMO.

„Angielski dla rodziców” można kupić jako pakiet materiałów dla rodziców dziecka w wybranym wieku („Przewodnik metodyczny”, wybrany „Przewodnik językowy” i pakiet audio), albo w formie superpakietu zawierającego wszystkie materiały („Przewodnik metodyczny”, trzy „Przewodniki językowe” i trzy pakiety audio).

Poniżej znajdziecie fragmenty książek z serii „Angielski dla rodziców” oraz próbki materiałów audio.

Zobacz fragmenty książek z serii „Angielski dla rodziców” deDOMO:

Przewodnik metodyczny dla rodziców  pdf

Przewodnik językowy dla rodziców przedszkolaka  pdf

Przewodnik językowy dla rodziców ucznia  pdf

Przewodnik językowy dla rodziców nastolatka  pdf

Posłuchaj próbek nagrań z pakietu audio Angielski dla rodziców” deDOMO: 

Angielski dla rodziców SŁOWNICTWO, cz. 1, Słownictwo dla rodziców przedszkolaka  play

Angielski dla rodziców przedszkolaka, cz. 1, okazja „Ubieramy się”  playnastolatek_glowka_okladka

Angielski dla rodziców ucznia, cz.1, okazja „Ubieramy się”  play

Angielski dla rodziców nastolatka, cz. 1, okazja „Przy śniadaniu”  play

 

„Angielski dla rodziców” można kupić w sklepie naszego partnera – magazynu „The Teacher:

mag_logo_teacher

Na stronach Wydawnictwa Lingo:

Wydawnictwo Lingo

A także w:

deDOMO do kupienia w nexto.pl  deDOMO do kupienia w empik.com    ebookpoint woblink-logo

oraz we wszystkich dobrych księgarniach.